Работно време:

Понеделник - Петък : 9:00 - 17:30
Събота - Неделя : почивни дни

Телефон:

Деловодство: 056/ 842 872
факс: 056/ 840 481

E-mail: upravitel@bsregion.org

Булстат: 000056757

Банкови сметки:

Наеми, обезщетения и такси
BG86 UNCR 7630 3100 1144 24
BIC: UNCRBGSF
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК
 
Депозити и гаранции
BG60 UNCR 7630 3300 0002 70
BIC: UNCRBGSF
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК

Фестивал - традиции и занаяти

Фестивал - традиции и занаяти

Гореща линия

За сигнали за корупция:

от 9:00 до 17:30
тел.: 056/894 149; 056/894 112

Комисия за превенция и противодействие на корупцията

Център за подпомагане на жертви на сексуално насилие "ВСЕЛЕНА"

денонощна безплатна телефонна линия: 0800 18 017

За сигнали за бедствия и аварии:

от 17:30 до 9:00
тел.: 056/ 840 487

Сигнали за неуредици на морските плажове:

тел.: 02/ 904 68 33
control@tourism.government.bg

Обратна връзка:

Свържете се с нас

forum

Кампании

 






Съвет за интеграция на хората с увреждания

ОБЛАСТЕН СЪВЕТ

ЗА СОЦИАЛНО ВКЛЮЧВАНЕ НА ХОРА СЪС СПЕЦИФИЧНИ ПОТРЕБНОСТИ

 

Съветът е създаден пред 2007 г. като консултативен орган за осъществяването на координация и сътрудничество, с цел формиране и реализиране на политиката на интеграция на хората с увреждания. Това е един от най-големите съвети, състоящ се от представители на местната власт, териториалните дирекции и НПО.

 

СЪСТАВ НА ОБЛАСТЕН СЪВЕТ ЗА СОЦИАЛНО ВКЛЮЧВАНЕ НА ХОРА СЪС СПЕЦИФИЧНИ ПОТРЕБНОСТИ

 

Председател: Вълчо Чолаков – Областен управител на Област Бургас;

Зам. - председател: Севдалина Турманова – Заместникобластен управител;

Секретар: Светла Кралева – Главен специалист областна администрация Бургас

 

Членове:

 

  1. Мариана Димова - Община Айтос
  2. Зорница Райкова – Община Бургас
  3. Анастасия Джумерска - Община Камено
  4. Мария Генова – Община Карнобат
  5. Тонка Стоева - Община Малко Търново
  6. Елена Варимезова-Лумбева – Община Несебър
  7. Желязко Страволемов - Община Поморие
  8. Калиопа Трендафилова – Община Приморско
  9. Иб Мустафа Иб - Община Руен
  10. Марияна Димитрова – Община Созопол
  11. Георги Станилов – Община Средец
  12. Диана Гурева – Община Сунгурларе
  13. Таня Янева – Община Царево
  14. Видка Вълчева – ТИК, Бургас
  15. Цанко Иванов - ТПП, Бургас
  16. Пенка Кирилова - ДРСЗ, Бургас
  17. Ангел Гугучков – Бюро по труда, Айтос
  18. Живко Янакиев – Бюро по труда, Бургас
  19. Магдалена Григорова - Бюро по труда, Созопол
  20. Ирена Момкова - Бюро по труда, Поморие
  21. Добрин Стоянов - Бюро по труда, Руен
  22. Благо Иванов – Бюро по труда, Карнобат
  23. Тони Костова - РДСП, Бургас
  24. Виолета Илиева – РИО на МОН
  25. Виолета Радева – БЧК, Бургас
  26. Георги Паздеров – РЗИ, Бургас
  27. Иван Костадинов - СРС на КТ „Подкрепа”, Бургас
  28. Здравко Тошков - РС на КНСБ, Бургас
  29. Радка Жекова  - РСНЦ „Диабетни грижи”, Бургас
  30. Бинка Монева - РСО на слепите, Бургас
  31. Донка Нончева – ЖОЗТС, Бургас
  32. Митка Георгиева - СНЦ „Усмивка”
  33. Адриян Хаджиев - Дружество на инвалидите
  34. Севдалина Тодорова - РО на глухите, Бургас
  35. Марионела Стоянова - Сдружение „Социален център”, Бургас
  36. Марияна Станоева – „Движение за социални права”
  37. Стефка Тодорова  - НЦСР детски център „Св. Николай Чудотворец”, Бургас
  38. Иван Карагьозов - Център за психологически изследвания
  39. Даниела Божинова - Българско сдружение за насърчаване на гражданската инициатива
  40. Веселина Станкова - Спортен клуб „Параспорт”
  41. Антоанета Стоянова - Ресурсен център, Бургас
  42. Снежана Стоянова - Независимо женско дружество „Самосъзнание”
  43. Таня Божинова - Регионален координатор – Бургас
  44. Радка Кирова - Сдружение „Св. Иван Рилски”, Бургас

 

Правилник на съвета

горе назад pdf