Работно време:

Понеделник - Петък : 9:00 - 17:30
Събота - Неделя : почивни дни

Телефон:

Деловодство: 056/ 842 872
факс: 056/ 840 481

E-mail: upravitel@bsregion.org

Булстат: 000056757

Фестивал - традиции и занаяти

Фестивал - традиции и занаяти

Гореща линия

За сигнали за корупция:

от 9:00 до 17:30
тел.: 056/894 149; 056/894 112

Комисия за превенция и противодействие на корупцията

За сигнали за бедствия и аварии:

от 17:30 до 9:00
тел.: 056/ 840 487

Обратна връзка:

Свържете се с нас

forum

Кампании

 






Декларации по чл. 12, т. 1 във връзка с чл. 14 от ЗПУКИ (архив)

СПИСЪК НА СЛУЖИТЕЛИТЕ В ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ БУРГАС,
които заемат публична длъжност по смисъла на чл. 3, т. 25 от Закона за предотвратяване и разкриване на конфликт на интереси.

 

Декларации по чл. 12, т. 1 от Закона за предотвратяване и разкриване конфликт на интереси на служителите в Облластна администрация Бургас

 

ИМЕ И ФАМИЛИЯ
НА СЛУЖИТЕЛЯ

ДЛЪЖНОСТ

ДЕКЛАРАЦИЯ

Севим Ахмедова

Главен секретар

Подадена пред органа по назначаване

Милена Лакова

Главен секретар

Подадена пред органа по назначаване

Силвия Иванова

Главен секретар

Подадена пред органа по назначаване

Милена Петрова

Главен счетоводител

Подадена пред органа по назначаване

Калоян Стоев

Младши специалист

Подадена пред органа по назначаване

Дарина Стоянова

Главен специалист

Подадена пред органа по назначаване

Дафинка Кръстева

Главен експерт

Подадена пред органа по назначаване

Петко Коларов

Началник-отдел

Подадена пред органа по назначаване

Мария Костадинова

Главен специалист

Подадена пред органа по назначаване

Данка Белчева

Главен специалист

Подадена пред органа по назначаване

Галина Георгиева

Главен експерт

Подадена пред органа по назначаване

Радост Сребрева

Младши специалист

Подадена пред органа по назначаване

Пепа Барабанова

Главен специалист

Подадена пред органа по назначаване

Магдалена Попова

Младши специалист

Подадена пред органа по назначаване

Катя Пенева

Главен експерт

Подадена пред органа по назначаване

Жечо Дяков Дяков

Главен експерт

Подадена пред органа по назначаване

Светозар Димитров

Главен специалист

Подадена пред органа по назначаване

Станимир Николов

Архивар

Подадена пред органа по назначаване

Зоя Николова

Старши юрисконсулт

Подадена пред органа по назначаване

Нели Гергова

Главен експерт

Подадена пред органа по назначаване

Таня Ненова

Младши специалист-юрист

Подадена пред органа по назначаване

Младен Златаров

Младши специалист-юрист

Подадена пред органа по назначаване

Силвия Божинова

Младши специалист-юрист

Подадена пред органа по назначаване

 Валери Георгиев

 Директор на дирекция

 Подадена пред органа по назначаване

 Катя Василева

 Началник-отдел

 Подадена пред органа по назначаване

Мария Владева-Ванкова

Главен експер

Подадена пред органа по назначаване

Недялка Моллова

Младши специалист

Подадена пред органа по назначаване

Величка Камалиева

Старши експерт

Подадена пред органа по назначаване

Пламена Гьорчева

Старши юрисконсул

Подадена пред органа по назначаване

Недялка Атанасова

Младши юрисконсулт

Подадена пред органа по назначаване

Радка Екидарова  Началник-отдел  Подадена пред органа по назначаване
Биляна Желева Старши експерт Подадена пред органа по назначаване
Светлозара  Деведжиева Главен специалист Подадена пред органа по назначаване
Милена Стоянова-Николова Главен специалист Подадена пред органа по назначаване
Елица Иванова Старши експерт „ЧР” Подадена пред органа по назначаване

 

горе назад pdf